dobitnice

Dobitnice osmog kruga besplatnog mentorskog programa

by Marina Biljak
2.8K views

Čestitamo svim dobitnicama!
Mentorice će vam se uskoro javiti sa svim detaljima.

Molimo budite svjesne svojih kapaciteta, te ukoliko ste osvojile veći broj mentorskih programa na vrijeme javite mentorima ako nećete nastaviti.

Ako niste na listi dobitnica, pošaljite mail na byobzajednica@gmail.com kako bi vam poslali listu programa koji još uvijek primaju dobitnice.

1. Josipa Radovančević: Samostalno kreiranje web stranice
Dobitnice: Diana Hadžikarić, Petra Vasilich, Karla Matković, Monika Bakalović i Silvia Kranjec Gajić

2. Daria Udossi: Dance ‘n Confidence – Ljubav prema sebi kroz pokret i mindset
Dobitnice: Eva Delač, Kristina Elizabeta Opačić, Matea Martić, Helena Blažić, Ivana Bezina, Livija Macinić, Ivana Jandrijević. Sve prijavljene dobit će Zoom susret (sat i pol).

3. Marcella Šneler: Zakoraci u svijet virtualne asistencije
Dobitnica: Tina Šakić

4. Sanja Martinović: Plan komunikacije na Instagramu i Facebooku
Dobitnice: Zvjezdana Debić i Ela Tončić.

5. Nataša Lipej: Ponosni vlasnik nekretnine – kupoprodaja nekretnine
Dobitnice: Nela Končurat, Petra Katalinić, Iva Šuderla, Sonja Nedić, Marija Možnik, Marta Valovičić, Mirna Šrajer, Luana Buić, Vlatka Lipovac, Kristina Vilček, Martina Deket

6. Manuela Mihaljević Sabljak: Upravljanje osobnim financijama
Dobitnice: Martina Klarić Županić, Vanja Došen, Irina Maksimović, Ema Kovačević i Tonka Matić

7. Slavica Gabrilo: Balans tvog unutarnjeg tima, tvojih uloga i identiteta koje živiš
Dobitnice: Zlata Bosančić, Rafaela Ključe, Ana Ostojić, Anamarija Jeličić Jurčić, Ada Reić, Milena Marot, Marija Crnogorac i Svetlana Davidović

8. Nikolina Mihić: Work/Life balance – po mojim pravilima
Dobitnice: Karla Keča, Lucija Medved, Nidia Lisic Fox, Helena Alfirević, Darja Čemeljić.

9. Rebeka Brozić: Kako “raditi” na sebi?
Dobitnice: Jasna Voljavec, Ana Surač, Nataša Vidović, Jelena Androci, Davorka Vacka, Dragana Kukovec, Nina Rukavina, Ana Japec Buneta, Ivana Jandrijević, Nikolina Matijević, Martina Spudić, Dina Lijić, Katarina Galić, Sanja Tonković, Ivana Divljan, Karla Matković, Vesna Sikavica, Marija Lelas, Petra Šundalić, Anita Trčak. Nikolina Zeman

10. Andreja Marčec: Zavoli svoj novac
Dobitnice: Slavica Basarovska, Marina Horvat, Svetlana Davidovic, Indira Štrkonjic, Lara Buturac, Ada Reić, Marina Subotić, Ivana Zupičić, Anita Podobnik, Marina Đalović, Katarina Golojka, Ema Paduan, Davorka Vacka Juhas, Matea Vipotnik, Ana Japec Buneta, Željka Balog, Marija Brekalo Tokić, Mia Rodić, Sonja Šehović, Adrijana Mudrinić, Ivana Manestar, Anita Trčak, Iva Kraljevic, Ivana Marinovic, Milica Milošević, Vlatka Malešević, Romana Uglješić, Petra Vasilich, Tina Ugarković, Irena Žugelj Jurčević, Biljana Varat, Mirna Troskot, Anita Lisec, Gracia Vukorepa, Marija Lasić, Maja Krile, Marija Možnik, Jeanette Tadić, Vlasta Mesek, Ana Milek, Selma Bleković, Marina Čižmešija, Dora Kronja, Irena Kučak Pavličić, Božena Landeka, Dunja Dubiel, Snježana Stanić, Vesna Protulipac, Ivana Divljan, Jelena Kreber, Sandra Bertović, Anđelka Hajdek, Kristina Musić, Saša Poldrugač, Vedrana Bečić, Nataša Vidović, Iva Tarle, Slobodanka Jungić, Nađa Vujin, Sanja Rašić, Silvana Stanimirović, Rebeka Brozić, Jelena Androci, Dubravka Basić Vidović, Irena Bošnjak, Jovana Ovuka, Tina Sladić, Tamara Rumac, Ivanka Pokorni, Iva Gotovac Tomšić

11. Tea Čizmek Mesarić: Pokreni svoj blog/web
Dobitnice: Marija Bionda

12. Martina Žgomba: Postani virtualni asistent
Dobitnice: Andreja Jurković i Maja Pavičić

13. Slobodanka Jungić: Lični razvoj-emocije i mindset
Dobitnice: Svetlana Davidović, Mia Rodić, Ivana Žigić, Ada Reić, Katarina Ćurin

14. Ana Vorkapić Marošević: Tečaj obrade fotgrafija u Photoshopu!
Dobitnice: Melita Tahija Khatri, Sandra Novaković Milašinčić

15. Krešimira Gojanović: Anti-stres kreativne terapije za osnaživanje duha i tijela
Dobitnice: Iva Tijan i Anita Ladišić

16. Tamara Perušić: Potakni svoju kreativnost i ostvari svoje potencijale uz fraktalne crteže
Dobitnice: Monika Škegro, Ivana Romanović, Slavica Ćosić, Ilijana Milovanović, Mateja Backo, Amadea Krajnović, Gordana Trošt-Lanča, Ana Mikleušević, Anica Ruklić i Ines Pindrić

17. Tamara Perušić: Stvaram vlastitu sreću i iskustvo radosti bez obzira na okolnosti
Dobitnice: Sandra Bertović, Lara Buturac, Sanela Alihodžić, Jasna Voljavec Matić, Martina Deket, Marija Bionda, Sanja Barović, Iva Magazin, Mirna Troskot i Željka Josipović Nemec

18. Tamara Perušić: Otključaj svoj puni potencijal uz holistički biznis coaching
Dobitnice: Lora Pleško, Diana Hadžikarović, Adrijana Mudrinić, Sanja Cvetkovski i Jelena Radić

19. Nikolina Dukić & Ivana Gabre: “SVOJA u majčinstvu”
Dobitnica: Sanja Meštrović

20. Jasminka Grbelja: Učimo izrađivati kozmetiku i zdravo se brinuti o sebi
Dobitnice uskoro.

21. Ivana Legin: Financije u biznisu
Dobitnica: Francesca Miličević

22. Ivana Legin: Knjigovodstvo s pomakom
Dobitnica: Ines Idžaković

23. Neda Pršo: Prezentiraj i poučavaj tako da se zapamti!
Dobitnice: Marina Dubravčić, Ksenija Đikić, Anita Lisec, Barbara Smrček, Zrinka Janković, Valentina Babić, Mateja Klemenčić Klicper, Štefica Družijanić, Monika Bakalović

24. Anamarija Stevanović: Easy Social – izrada content strategije
Dobitnice: Margareta Marković i Ana Karabatić

25. Anamarija Stevanović: Easy Social – DosljedniJA
Dobitnice: Anna Gaspotić i Vesna Bilić

26. Ivana Granić Vican: Reels (i TikTok) šalabahter
Dobitnice: Ana Surač, Dora Briševac, Karmen Fordek, Tena Festini, Amanda Trninić i Ivana Dedić

27. Patricia Lacković: Samostalna organizacija putovanja – putuj po svojoj mjeri i unutar svog budžeta.
Dobitnice: Jasmina Hadela, Morena Mičetić i Laura Plantak Pul

28. Monika Bakalović: Naplati, draga poduzetnice
Dobitnica: Jennifer Fumić. Sve ostale prijavljene dobit će grupni webinar.

29. Iva Brčić: Komunikacijom do uspjeha
Dobitnice: Slavica Basarovska, LIVIJA MACINIĆ, Antonia Slamić, Slobodanka Jungić, Edna Dragunic-Husic, Sanja Martinović, Monika Bogdanic, Laura Rainbow, Diana Benković, Vlatka Malešević, Sonja Kranjčec, Maja Misirača, Nikolina Brajković, Luana Buić i Maja Kranjec

30. Ana Vuletin Sorić: Music with & for Wellness
Dobitnice: Sanela Šabović i Marina Horvat

31. Selma Bleković: Jedinstven i prepoznatljiv lični brend na tržištu
Dobitnice: Jelena Hotko, Sanja Meštrović, Timea Deme Deže  i Ivana Bezina

32. Andrea Perković: Društvene mreže i lakoća u istoj rečenici? Da, može.
Dobitnica: Helena Rukavina

33. Martina Štifanić: Kako pokrenuti proizvodnju hrane
Dobitnice: Tanja Meštrović, Željka Balog, Ana Lacić, Martina Šaravanja i Sanja Degoricija

34. Dragana Pavičić: Poduzetnica i mama školarca: Mit ili stvarnost- uspješna poduzetnica, prisutna mama, sretna žena?
Dobitnice: Kristina Latković Husta, IVANA MANESTAR, Gordana Galetić, Sonja Hajek, Irena Kučak Pavličić

35. Doris Zekić: Spremna za izradu web shopa
Dobitnica: Nikolina Matijević. Za sve ostale Doris nudi do 50% na proizvode i usluge za sve koji žele realizirati ideju o proizvodu i pripremiti se za internet trgovinu. Javiti se do 21.9. na mail proaktiv.doris@gmail.com

36. Nina Stupar: Design Thinking – postavljanje dobrih temelja poslovanja
Dobitnice: Gordana Hrala, Aleksandra Tomić, Ana Lacić, Nikolina Matijević, Zrinka Janković i Nidia Lisic Fox

37. Lea Ivančić Žic: Danceall – stani, diši, pusti, pleši
Dobitnice: Martina Zadnik, Ivana Zupčić i Anamarija Marićić

38. Ivanka Ćosić-Prižmić: Ispravno određena cijena proizvoda je snažna poluga rasta
Dobitnice: Andrea Božić, Tamara Moslavac Kos, Ivana Host, Štefica Družijanić, Lana Matica, Matija Jurić Kapetanović, Sandra Orlović i Lucija Marić

39. Matea Matošević Hačić: Individualan online trening trčanja
Dobitnica: Diana Majcan. Sve ostale prijavljene osvajaju besplatne konzultacije i 50% popusta od uobičajene cijene ako se odluče na suradnju.

40. Martina Gložinić: Prehrana i Hashimoto/hipotireoza – kako si pomoći
Dobitnice: Nataša Lipej i Anamarija Stevanović

41. Laura Plantak Pul: Scale with Laura – individualna podrška poduzetnicama koje su unutar prve tri godine poslovanja
Dobitnice: Tina Ugarković, Ana Lovrić, Dora Briševac, Lucija Boras, Kristina Beljan i Mateja Backo.

42. Anita Podobnik: Napravi sama svoj web shop
Dobitnice: Ena Bajan

43. Ivanka Radošević Lamot: Edukacija za EU konzultante: “Ostvari mjere ruralnog razvoja”
Dobitnica: Martina Ivanović

44. Marija Budija Bingula: Raščišćavanje i organizacija doma
Dobitnice: Martina Šaravanja, Kristina Beljan, Tanja Karakaš, Maja Kranjec

45. Lara Karlović: Pripremi svoj LinkedIn za uspjeh
Dobitnice: Sanja Martinović, Nina Stupar, Mateja Vranković i Tamara Moslavac Kos

46. Valentina Babić: Zdrava škola Instagrama – program namijenjen brendovima koji promiču zdrave životne navike
Dobitnice: Ivana Živković, Maša Srebrić, Sandra Karabaić, Sanja Cvetkovski, Diana Vetma

47. Dina Jakšić: Završni račun u računovodstvu- forenzika style
Dobitnice: Ana Laštre, Ana Krunić, Ljerka Grgić i Sanja Barović

48. Ana Marić: Individualno savjetovanje- Contenta biznis boost
Dobitnica: Maja Butorac

49. Tina Ugarković: Pokaži se – stvaraj autentičan sadržaj i otkloni strahove od pojavljivanja na društvenim mrežama
Dobitnice: Sanela Alihodžić, Helena Rukavina, Mihaela Korman, Marina Čižmešija, Iva Naglic Dolic, Ksenija Vekić, Marina Malacko, Anamaria Maričić, Vlatka Lipovac, Tihana Havelka Tudaković

50. Dina Drozdek: Umanji stres u svojem životu kroz jačanje otpornosti
Dobitnice: Barbara Smrček, Slavica Basarovska, Nikolina Babić, Dina Horvat, Mateja Bačko, Ivana Žigić, Karla Keča, Vlatka Mešek, Vlatka Malešević, Iris Pindrić

51. Martina Biskupović: Stvaraj sve što želiš na svoj, jedinstven način
Dobitnice: Marija Husarić, Zdenka Matagić, Adrijana Mudrinić, Gordana Mikačić, Ana Mikleušević, Nena Mitrašinović, Jeanette Tadić i Nataša Vidović. Sve ostale prijavljene mogu pristupiti programu s 50% popusta.

52. Gabriela Filipović: Oglašavanje na društvenim mrežama
Dobitnice: Katarina Galić, Martina Ivoš, Ana Ivančić, Milena Marot, Petra Barto i Ivana Granić Vican

53. Tanja Martinić: Mala škola za empate i visoko osjetljive osobe
Dobitnice: Dea Validžić, Marija Bionda, Jelena Martinović, Petra Matulić Žeravica, Nataša Vidović, Katarina Golojka, Astra Potočki Hočevar, Kristinka Lazar, Ivana Žigić, Zdenka Matagić, Anđelka Fitz i Dragana Šuica. Katarina Ćurin dobiva radionicu uživo.

54. Anđela Knez: Prodiši u svom prostoru
Dobitnice: Tanja Karakaš, Anđelina Solin Novaković, Sanja Meštrović, Ivana Manestar, Sanja Sodar Trakoštanec, Jeanette Tadić, Vesna Sikavica. Ostale prijavljene dobit će sat konzultacija.

55. Višnja Damjanović: Nauči osnove quillinga
Dobitnice: Ivona Pavačić, Tamara Rumac i Ivana Jandrijević

56. Kristina Elizabeta Opačić – Video program za roditelje “Emocije, ja i ti”
Dobitnice: Tihana Oreščanin, Barbara Smrček, Sonja Hajek, Sanja Sodar Trakoštanec, Petra Šundalić, Andrea Gladoić, Vlatka Malešević, Irena Žugelj Jurčević, Maja Kovacevic, Ana Mikleušević, MARTINA SPUDIĆ, Morena Mičetić, Anđelina Solin Novaković, Jasmina Mrkobrad, Ana Galić, Marina Peršurić Antonić, Tea Čizmek Mesarić, Jelena Androci, Marija Prša, Edna Dragunic-Husic, Marija Lasić

57. Marina Dubravčić: Investiranje za početnike
Dobitnice: Valentina Kaurić, Gordana Hrala, Lara Buturac, LIVIJA MACINIĆ, Jelena Kreber, Snježana Stanić, Ivana Dedić, Davorka Vacka Juhas, Tina Ugarković, Ema Kovačević, Željka Balog, Nikolina Folnović, Marija Bionda, Karmen Blažutić, Martina Deket, Zvjezdana Debić, Romana Uglješić, Dora Briševac, Ana Vorkapić Marošević, Marina Bistrović, Marija Balen, Vesela Vuković, Martina Radanović, Biljana Varat, Tiana Sopek, Anita Lisec, Gracia Vukorepa, Lidija Šomodi Perko, Jeanette Tadić, Mari Štefek Rukavina, Ivana Tokić, Marta Valovičić, Marijela Nikolić, Ketrin Polešak, Tanja Karakaš, Ana Šuster Čorko, Vinka Skorić, Gordana Čupković, Mirna Šrajer, Barbara Jakobović, Sabina Luketić, Ana Kralj, Iva Magazin, Laura Plantak Pul, Nikolina Škobo, Vedrana Radanović, Tanja Gattin, Jasmina Mrkobrad, Nataša Vidović, Silvana Stanimirovic

58. Dora Firi: Zero waste-recikliraj i prenamjeni
Dobitnice: Bojana Nedeljković, Tanja Karakas, Martina Šaravanja i Monika Bakalović

59. Dragi Marjanović: Poduzetnički mindset
Dobitnice: Ada Reić, Ema Paduan, Anamarija Stevanović, Gordana Mikačić, Marija Lalic, Sanja Prusina, Sanja Mandir, Ksenija Valentić Duvnjak i Marina Peršurić Antonić.

60. Vesna Ristova: Instagram za apsolutne početnike
Dobitnice: Svetlana Davidovic, Snježana Stanić, Maja Bokan, Maja Kinkela Devčić, Anita trčak, Tihana Havelka Tudaković, Karmen Blazutić, Silvia Ban Čubelić, Vedrana Grgić, Zvjezdana Debić, Tanja Gattin, Nevenka Zajc, Nikolina Marasović, Davorka Crnčević, Marina Čižmešija, Sanja Mestrovic, Tihana Malenica Bilandžija i Hanifa Krasnic

61. Monika Kun:  Umjetnost prodaje, Prodajna komunikacija u LinkedIn Messengeru/individualno
Dobitnice: Ivana Dedić, Ivana Žigić, Anđela Radović, Luana Buić, Valentina Ivančić, Tena Duran

62. Monika Kun:  Umjetnost prodaje, Prodajna komunikacija u LinkedIn Messengeru/grupno
Dobitnice: Marina Lesica, Ana Vuletin Sorić, Gordana Hrala. Jasmina Perešin, Silvana Stanimirovic, Ana Mikleušević

63. Dina Šoštarec: Nauči koristiti ChatGPT za pisanje sadržaja i copyija
Dobitnice: Helena Rukavina, Sanja Martinović i Zvjezdana Debić

64. Nevena Vretenar: NEXT LEVEL tvojeg profila na Instagramu
Dobitnice: Vesna Bilić, Marija Balen, Martina Zadnik i Maja Pranjić

65. Nikolina Škof Erdelja: Upoznaj snažniju verziju sebe
Dobitnice: Bojana Kljajić, Danijela Roša, Sanja Starešinić, Nevena Vretenar

66. Željka Barišić & Kristina Beganović: Online Business Mastermind za prodaju i marketing
Dobitnice: Ivana Orešković, Nives Paić, Vanja Gulaš, Ana Peručić, Silvia Ban Čubelić, Maja Kuzmanović, Martina Baus
Željka Balog, Sabaheta Pamuković Taletović, Sonja Šehović, Ivana Manestar, Anamarija Grabovac, Petra Krolo, Tanja Gattin, Lucija Žilić, Karla Keča, Ivana Perić Julius, Renata Muftić, Ivana Banović, Valentina Babić, Sanja Prusina, Vlatka Srebacic, Sanja Rašić, Bojana Nedeljković, Ivana Castellano, Marina Bistrović, Gracia Vukorepa, Andjelija Urošević, Katarina Ćurin, Maja Kranjec, Vlasta Mesek, Tena Duran, Sonja Kranjčec, Danijela Ninić, Tajana Kožić, Štefica Družijanić, Slobodanka Jungić, Tihana Havelka Tudaković, Andrijana Iviček, Željka Bartolić, Sandra Orlović, Danijela Roša, Antonia Smoljo, Ana Marija Horvat, Marijela Nikolić, Monika Bogdanić, Matea Matošević Hačić, Indira Štrkonjić, Matija Jurić Kapetanović, Ivana Krstić, Nikki Vancaš, Karmen Fodrek, Ana Šuster Čorko, Sanja Tonković, Bojana Kljajić, Snježana Stanić, Katarina Ćurin, Danijela Roncevic, Katarina Galić, Marina Lesica, Vedrana Bečić, Saša Poldrugač, Laura Plantak Pul, Petra Šundalić, Irena Bošnjak, Željka Herlić, Jovana Ovuka, Anđela Knez, Sara Kardum, Maida Avdic, Vlasta Iskra, Tea Čizmek Mesarić, Anita Jakovljević, Željka Ađić, Ana Postružnik Đakulović

67. Sanela Šabović: BizEng Catapult
Dobitnice: Matea Terlević, Jovana Pavlović, Silvia Ban Čubelić, Mateja Vranković, Morena Mičetić, Jasmina Perešin, Lea Lavie, Anđela Knez, Ana Karabatić, Ivona Pavačić, Tanja Gattin i Ivana Zupičić

68. Ana Orlić: Osnove fotografije
Dobitnice: Marija Bionda i Leona Pejar.

69. Valentina Kaurić: Život iz duše
Dobitnice: Ana Saric, DUBRAVKA BASIĆ VIDOVIĆ, Vanja Gulaš, Danijela Roša, Željka Barišić, Adrijana Mudrinić, Vlatka Malešević, Jana Špurej Čuljat, Klaudija Rigo, Tina Pavlić, Katarina Galić

70. Marijana Mikulić Škrinjar i Martina Hranj: Zdrav dom, uspješan biznis, sjajna JA – AKADEMIJA autentične preobrazbe
Dobitnice: Andrea Božić i Anica Čarapić

71. Ana Klancir: Poslovna komunikacija – naučite kako ispravno komunicirati u poslovnom svijetu
Dobitnice: Martina Štifanić, Antonia Slamić, Vesna Košćak, Nives Lončarec, Silvia Ban Čubelić, Zvjezdana Debić, Ivana Perić Julius, vlatka srebačić, Ana Mikleušević, Marina Bistrović, Tena Duran, Vinka Skorić, Lea Lavie, Darja Čemeljić, Marina Lesica, Iva Pavlić, Gordana Hrala i Vlasta Iskra

72. Ira Žurić: Kako otkriti svoje talente i kako ih pretvoriti u biznis
Dobitnice: Tamara Dijanić, Ana Saric, Snježana Ruggero, Lara Buturac, Dajana Ćosić Šurlin, Nikolina Folnović, Martina Biskupović, Svetlana Davidovic, Diana Majcan, Lorena Biscan, Marija Lasić, Maja Hrastovec, Silvia Ban Čubelić, Nina Rukavina, Ana Japec Buneta, Željka Balog, Sabaheta Pamuković Taletović, Sonja Šehović, Merlina Šnajder, Nives Lončarec, Astra Potočki Hočevar, Andrea Gladoić, Mina Vujic, Ivana Marinovic, Kristina Lovrić, Gordana Mikačić, Manuela Bukvić, Milica Milošević, Vlatka Malešević, Tanja Gattin, Jana Špurej Čuljat, Nikolina Matijević, Ana Marelja Stepinac, Petra Puvača Klingor, Vanja Lovinčić, Irena Žugelj Jurčević, Biljana Varat, Gabriela Filipović, Ana Švić, Marija Možnik, Katarina Ćurin, Ivana Tokić, Marija Ferlindeš, Martina Spudić, Antea Malenica Krešić, Jeanette Tadić, Danijela Roša, Ana Marija Horvat, Leonela Buzov, Ketrin Polešak, Matija Jurić Kapetanović, Anđela Kujundžić, Nikki Vancaš, Jasmina Perešin, Dora Kronja, Irena Kučak Pavličić, Mirna Šrajer, Anamaria Maričić, Sanja Sodar Trakoštanec, Tina Pavlić, Antonija Marković, Ana Nikolić, Katarina Ćurin, Sandra Bertović, Edna Dragunic-Husic, Jasmina Mrkobrad, Saša Poldrugač, Katarina Hmura, Nataša Vidović, Rebeka Brozić, Lucija Marić, Marija Stražičić, Nikolina Zeman, Jovana ovuka, Maida Avdić, Nena Jakovac

73. Marina Herceg: Preuredite svoj prostor s minimalnim budžetom
Dobitnice: Svetlana Davidovic, Snježana Stanić, Jelena Androci, Tina Ugarković, Silvia Ban Čubelić, Sabaheta Pamuković Taletović, Ana Arandjelovic, Gordana Mikačić, Romana Uglješić, Karla Keča, Vanja Lovinčić, Irena Žugelj Jurčević, Sanela Šabović, Ana Perković, Nikolina Mihić, Jasmina Mrkobrad, Helena Vukušić

74. Ana Maria Marinac: Akademsko (znanstveno) pisanje
Dobitnice: Jasminka, Borovečki, Nina Rukavina, Ana Maria Maričić i Silvia Ban Čubelić

75. Josipa Borić-Novosel: Rad s timovima- od disfunkcionalnog do samoorganizirajućeg i produktivnog
Dobitnice: Maja Hrastovec, Ivana Milardović, Klaudija Rigo i Nataša Vidović

76. Ana Sedak: Osobni razvoj – zona komfora
Dobitnice: Vlatka Malešević, Edna Draganic, Jasna Voljavec Matić, Biljana Varat i Jelena Androci

77. Marijana Ratkić: Nježna i snažna (majčinstvo i posao – program za majke)
Dobitnice: Kristina Latkovic Husta, Anđela Vukšić, Nikolina Zeman, Adrijana Mudrinić, Andrea Gladoić, Tina Turjak, Darja Čemeljić, Petra Šundalić, Ivana Blagus Maligec

78. Vanja Knežević: Mindful Fitness
Dobitnice: Anamarija Stevanović, Maja Kulaš, Irena Žugelj Jurčević, Karmen Fodrek, Jelena Kreber, Sanja Barović, Jelena Radić, Karolina Kamenar i Dea Validžić

79. Ivana Papić: Svaka ideja je dobra ideja, kad je se postavi na prave noge i daju joj se pravi temelji
Dobitnice: Sanja Prusina, Katarina Ćurin i Neda Batinić

80. Sanja Martinović i Valentina Babić: Vizualni identitet VS sadržaj – što je važnije?
Dobitnice: Gordana Hrala, Karmen Fodrek, Ana-Marija Tahija Jurjević, Helena Smrček, Tihana Havelka Tudaković

81. Ivana Harapin Gajić: Mind Fitness
Dobitnice: Maja Kulaš, Ivana Jandrijević, Gordana Mikacic, Vlatka Malešević, Irena Žugelj Jurčević, Ivana Rod, Sonja Kranjčec, Sonja Hajek, Nataša Vidović, Nikolina Zeman i Anita Jakovljević

82. Andrea Krkac: Kako postici lakocu u rastu businessa?
Dobitnice: Tatjana Liktar Elez, Martina Ivos, Renata Muftic, Eva Simona Kulenovic, Tena Duran

83. Lucija Burić: Kakvu sliku ima inteligentan i uspješan lider
Dobitnice: Vesna Ćalić, Nada Zovko Radanović, Rea Budić, Željka Barišić i Neda Batinić

84. Matea Budić Leko: Franšize
Dobitnice: Lana Matica, Marina Dubravčić, Ivančica Tarade, Slavica Basarovska, Marina Hajdić, Tena Duran i TONKA MATIĆ

85. Marina Hajdić: “Otpetljaj svoj život”
Dobitnice: Svetlana Davidovic, Sonja Šehović, IVANA MANESTAR, Irena Žugelj Jurčević, Nikolina Marasović, Klaudija Rigo, Mirna Šrajer, Tina Pavlić, Monika Bakalović, Tihana Vujinović, DUBRAVKA BASIĆ VIDOVIĆ, Mihaela Jekić

86. Barbara Smrček: Kako postati virtualni asistent ?
Dobitnice: Tomislava Mihalj, Nives Lovrić, Jakica Ćurković

87. Irena Antolak: Osobni razvoj
Dobitnice: Mia Rodić i Nena Jakovac

88. Olga Brezovar: Razvoj poslovne ideje za početnike
Dobitnice: Jovana Ovuka, Vlatka Malešević, Anamarija Jona, Tonka Matić, Željka Balog, Antonija Bojtor, Nena Jakovac, Laura Karlović, Jasna Voljavec Matić, Katarina Čurin, Mirta Večenaj, Mirna Šrajer, Mihaela Korman, Zvjezdana Debić, Jasmina Perešin, Neda Batinić, Ivana Marinović, Nataša Martić, Lucija Boras, Nidia Lisic Fox, Martina Spudić, Nikolina Škobo, Gordana Hrala, Nikolina Matijević, Ema Jandrokovič, Marija Lalić i Matija Jurić Kapetanović

89. Petra Pučić Lesničar: Osnivanje tvrtki, optimizacija i digitalzacija poslovanja, usklađivanje privatnog i poslovnog života
Dobitnice uskoro.

90. Antonia Banović: Beauty svijet
Dobitnice: Snježana Ruggero, Anita Trčak, Tina Turjak, Dijana Sijamhodžić

91. Mirjana Momčilović: Radionica španjolskog jezika
Dobitnice: Lea Ivančić Žic, Nikolina Folnović, Bojana Klljajić, Nina Stupar, Vedrana Radanović, Marijana Domikulić

92. Vedrana Bečić: Otvaram se novim mogućnostima
Dobitnice: Svetlana Davidovic, Mia Rodić, Sabina Alispahic, Vlatka Malešević, Tanja Gattin, Lucija Boras, Irena Žugelj Jurčević, Štefica Družijanić, Sonja Šehović, Marijela Nikolić, Matija Jurić Kapetanović, Maja Bokan, Mirna Šrajer, Sandra Bertović, Kristina Musić, Vlatka Lipovac, Danijela Tomić, Saša Poldrugač, Nataša Vidović, Jelena Kreber, Tea Čizmek Mesarić, Ivana Berić, Tamara Rumac

93. Tatjana Šiljeg: Pregovaranje u prodaji
Dobitnice: Dina Jakšić, Livija Macinić, Marina Subotić, Tina Ugarković, Slavica Gabrilo, Gordana Hrala, Monika Bogdanić, Iva Šuderla, Ivana Dedić, Zrinka Janković. Sve prijavljene dobit će 50% popusta na program koji kreće u listopadu.

94. Doroteja Bejuk: Osnove Canve
Dobitnice: Dunja Dubiel, Martina Ivanović, Maja Kinkela Devčić, Indira Strkonjic, Snježana Stanić, Ivana Bezins, Valentina Kaurić, Željka Bartolić, jelena androci, Melita Tahija Khatri, anita trčak, Tamara Jurković, Davorka Vacka Juhas, Marija Ferlindeš, Tihana Havelka Tudaković, Marijana Domikulić, Ela Tončić, Karla Keča, Mihaela Benić Menalo, Andreja Marčec, Marina Dubravčić, Antonija Bojtor, Štefica Družijanić, Sandra Katona Šesto, Petra Pupić, Davorka Crnčević, Ana Kapetanović, Sanja Mestrovic, Mirna Šrajer, Lea Mrazović, Sanja Degoricija, Nina Rukavina, Maja Kranjec, Vlasta Iskra,

95. Jovana Pavlović: Otkrij ideju za svoj onlajn biznis
Dobitnice: Svetlana Davidovic, Anđela Kujundžić, Sara Kardum, Željka Balog, Dina Horvat, Ivana Marinovic, Jasmina Perešin, Mirna Šrajer, Sanja Sodar Trakoštanec, Dora Kronja, Ivana Živković i Maja Bokan

96. Sonja Nedić: Osnove pisanja sadržaja za raznošta
Dobitnice: Ivana Romanović, Valentina Miroslavić, Matea Vipotnik, Tamara Moslavac Kos, Maja Kranjec i Zdenka Matagić

97. Tamara Jurković: Kako poboljšati svoju medijsku vidljivost
Dobitnice: Tena Festini, Ivana Perić Julijus i Tamara Moslavac Kos

98. Tamara Jurković: Kako uz pomoć festivala pokrenuti uspješnu poslovnu priču
Dobitnice: Tiana Sopek, Anđelina Solin Novaković i Marina Subotić

99. Anđelka Belinić: Otvaranje firme ili obrta
Dobitnice: Snježana Stanić, Elena Srića Blašković, Ema Jandroković, Valentina Kaurić, Sanja Meštrović, Garcia Vukorepa, Lea Mrazović, Laura Plantak Pul, Matija Jurić Kapetanović, Magdalena Vukas

100. Sanja Pavičić Maslać: Poduzetništvo – teret ili zadovoljstvo (smislene strategije za uspješnu korporativnu kulturu)
Dobitnice: Mihaela Jekić, Ivana Beric i Marina Smernjak Ivančić

101. Monika Bogdanić: Kako da ti klijenti dolaze sami preko društvenih mreža kroz reelse
Dobitnice: Anita Jakovljevic, Martina Zadnik, Karmen Kos, Branka Mrzic Jagatic i Zrinka Jankovic

102. Sandra Janković: Kako nastaviti sa poslom nakon pauze? Kako se odlučiti šta da radiš i čime da se baviš?
Dobitnice: Dora Kronja i Marina Đalović. Sve ostale prijavljene dobit će gratis webinar.

103. Janja Aničić: Kreiranje zajednice i jedinstvene ponude u području obrazovanja
Dobitnice: DUBRAVKA BASIĆ VIDOVIĆ, Matija Jurić Kapetanović, Nikolina Škobo i Nikolina Zeman

104. Sara Kozjak Dragičević: Kako otvoriti paušalni obrt kao dodatnu djelatnost?
Dobitnice: Ksenija Vekić, Anamarija Parić, Martina Barišić Dvoržak, Tomislava Mihalj i Jana Gamilec

105. Martina Zadnik: Promjena mindseta i ostvarivanje ciljeva
Dobitnice: Monika Ratković, Jelena Hotko, Lara Buturac, Marina Đalović, Lucija Medved, Jelena Androci, Maja Bokan, Edna Dragunic-Husic, Anamarija Jona, Lucija Žilić, Mihaela Korman, Gracia Vukorepa, Tina Turjak, Martina Hegedušić, Ivana Jandrijević, Tina Pavlić, Katarina Galić, Nataša Vidović i Vedrana Radanović

106. Tena Duran: Jutarnje uštimavanje kroz muzikoterapiju
Dobitnice: Ivona Vareško, DUBRAVKA BASIĆ VIDOVIĆ, Nikolina Zeman, Andrea Gladoić, Antonija Bojtor, Anita Ladišić, Petra Pupić, Ilijana Ljubič i Irena Kučak Pavličić

107. Lea Vujaklija: Instagram brend sa svrhom
Dobitnice: Maja Pranjić, Anica Čarapić i Petra Matulić Žeravica

108. Lorena Majcen: Dvodijelna radionica: ‘Smirenija mama’
Dobitnice: Petra Puvača Klingor, Kristina Latkovic Husta, Silvia Ban Čubelić, Andrea Gladoić, Sanja Barović, Vlatka Malešević, Tina Turjak, Marija Možnik, Antonija Smoljo, Marija Ferlindeš, Maja Misirača, Marija Urch, Ana Marija Horvat, Irena Kučak Pavličić, Ana Galić, Gordana Galetić, Anđela Vukšić, Jasmina Mrkobrad, Barbara Smrček, Davorka Vacka Juhas, Katarina Hmura, Nikolina Zeman, JOVANA OVUKA, Jelena Aračić, Tea Čizmek Mesarić

109. Iva Tarle: Passion Biz Membership
Dobitnice: Ana Butara, Andrea Gladoić, Barbara Duboš, Antonija Bojtor, Maja Crnogorac, Nikolina Mihić, Marina Malacko i Nataša Vidović

110. Tamara Rakitić: (P)ostani organizirana!
Dobitnice: Vanja Gulaš, Tina Pavlić, Sanja Sodar Trakostanec, Nikolina Zeman i Dragana Pavičić

111. Mari Domazet: Povećaj svoju produktivnost i energiju kroz organizaciju doma
Dobitnice: Jasmina Brković i Bojana Blašković.

112. Bojana Nedeljković: IZAZOVI EMOCIJU – kreiranje sadržaja za društvene mreže uz bogato korišćenje emotivnog pristupa
Dobitnice: Marina Bistrović, Karmen Fodrek i Vesna Sikavica, te individualne konzultacije za Zdenka Matagić.

113. Sabaheta Pamuković Taletović: Analiza poslovanja
Dobitnice: Jelena Grizelj, Andrea Gladoić, Rea Budić, Marina Subotić, Nikki Vancaš

114. Ivana Dedić: ´S Gmail-om na TI´ – Gmail postavke, automatizacije za povećanje produktivnosti malih poduzetnica.
Dobitnica: Ivana Bezina

115. Sonja Zalar: Branding i dizajn vizualnog identiteta
Dobitnice: Iva Gotovac Tomšić i Gordana Trošt-Lanča. Sve prijavljene dobit će krajem 9.mj jedan dvosatni BRANDING SEMINAR gdje će dobiti konkretne smjernice i odgovore na individualna pitanja.

116. Gordana Galetić: Granice u poslovanju: “Postavi granice i pronađi mir”
Dobitnice: Vesna Košćak, Beti Fabijančić, Dina Horvat, Tina Ugarković, Merlina Šnajder, Anita Podobnik, Gordana Čupković, Ivana Rod

117. Ana Šuster Čorko: SMART START savjetovanje
Dobitnice: Barbara Smrček, Snježana Stanić, Magdalena Tomić, Nives Lončarec, Ana-Marija Tahija Jurjević, Mihaela Korman, Marija Lalic, Sanja Prusina, Tina Turjak, Ana Nikolić, Antonija Bojtor, Helena Stipanović, Leonela Buzov, Matija Jurić Kapetanović, Jasmina Perešin, Katarina Ćurin, Andrea Kovač, Nikolina Škobo

118. Kristina Beljan: Nutricionističko savjetovaje za osobe koje se prejedanju pod stresom
Dobitnice: Petra Švelec, Ivana Žigić, Laura Plantak Pul i Beti Fabijančić

119. Angie Frankos: PR Crash Course
Dobitnice: Željka Mandir, Marija Brekalo Tokić, vlatka srebačić, Milena Marot, Sanela Šabović, Tena Duran, Zorana Dilber, Barbara Smrček, Helena Smrček, Petra Šundalić

120. Jasminka Grbelja: Ucimo osnove izrade prirodne kozmetike za njegu lica i tijela
Dobitnice uskoro.

121. Sanja Mandir: Radionica osnova heklanja
Dobitnice: Jelena Androci, Dina Jakšić, Lara Karlović, Martina Radanović i Tajana Kramar Šandl

122. Marina Malacko: I na nebu i na zemlji
Dobitnice: Ivana Berić i Julija Furčić. Sve ostale prijavljene dobit će jednu quantum flow sesiju.

123. Maja Krznarić: ReadUp – pomažem usavršiti vještine čitanja s razumijevanjem
Dobitnice: Jelena Androci, Astra Potočki Hočevar, Tamara Perušić i Marija Crnogorac

124. Slavica Basarovska: Kako bolje iskoristiti mogućnosti digitalnog marketinga unutar tvoje zone komfora
Dobitnice: Vedrana Bečić, SLAVICA DURKOVIĆ, Martina Bobovčan Marcelić, Bojana Kljajić, Helena Smrček, Sara Kardum, Nataša Martić

125. Ivana Žigić: Organizacija seminara i webinara
Dobitnice: Marina Lesica, Helena Rukavina, Silvia Ban Čubelić, Valentina Ivančić, Petra Pupić

126. Ilijana Ljubić: Kao žiroskop – stabilizacija visokoosjetljivog živčanog sustava
Dobitnice: Antonija Bojtor i Marina Horvat

127. Susanne Raguž: The Website Launchpad
Dobitnice: Timea Deme Deže i Anamarija Stevanović

128. Martina Kovač: Život se ne prilagođava, već stvara
Dobitnice: Jelena Androci, Tina Turjak, Antonija Bojtor, Jasmina Perešin i Antonija Mladinov.

129. Helena Smrček: Oslobodi se emotivnog tereta
Dobitnice: Ana Surač, Jasna Voljavec Matić, Nikolina Babić, Mia Rodić, Patricia Lacković, Milena Marot, Antonija Mladinov, Dina Lijić, Ana Ostojić i Marina Botić

130. Ivona Pavačić: Strah od pogreške
Dobitnice: Lara Buturac, Jelena Androci, Nikolina Babić i Petra Šundalić

131. Marina Vidić: Dropshipping
Dobitnice: Ivana Burić, Dora Kronja i Lara Buturac.

132. Ana-Marija Golub: Individualni mentorski program heklanja “S torbom protiv stresa” 
Dobitnica: Buga Marija Šimić

133. Ada Reić: Ženska seksualnost: stavovi, misli, emocije, ponašanje
Dobitnice: Marija Lasić, Dragana Pavičić, katija sore, Dina Lijić, Tina Pavlić, Mia – Mirjana Sinovčić i Marina Hajdić

134. Ada Reić: Predavanje: Ženska seksualnost – sociološki pogled
Dobitnice: Nina Rukavina, Vesna Bilić, Zvjezdana Debić, Martina Deket, Željka Barišić, Tanja Mravlinčić, Tina Pavlić, monika Bakalović

135. Ada Reić i Antonia Smoljo: Emocije i seksualnost
Dobitnice: Katarina Ćurin, Dragana Pavičić, Ivana Kos, Marina Hajdić

136. Željka Herlić: Kako se osloboditi nereda i uživati u vlastitom domu.
Dobitnice: Aleksandra Tomić, Gordana Trošt Lauča, Iva Svetac, Tanja Karakaš, Suzana Čanđija i Andrea Kovač

137. Iva Zaimović: Osnažena mama poduzetnica
Dobitnice: Kristina Latković Husta, Doris Zekić, Darja Čemeljić, Petra Šundalić

138. Lucija Žilić: Kreiraj svoj landing iz snova
Dobitnice: Anđelina Solin Novaković i Vesna Bilić

139. Aleksandra Tomić: Upoznaj svoj Mesec
Dobitnice: Bojana Blazevic i Tihana Oreščanin. Dodatne dobitnice za rad u 11. mjesecu: Anita Ladišić i Milica Pavić

140. Marija Balen: Pokretanje newslettera na MailerLite platformi
Dobitnice: Marita Vuković, Tea Belan, Andrea Perković, Petra Švelec, Anđelina Solin Novaković, Lucija Žilić

141. Renata Glad: Spiritualni/intuitivni osobni razvoj
Dobitnice: Tihana Oreščanin, Sanela Šabović, Petra Pupić, Dina Šoštarec, Iva Magazin

142. Hanifa Krasnić Halilović: Coaching sesije. (Online)
Dobitnice: Astra Potočki Hočevar, Mihaela Korman, Sabaheta Pamuković Taletović, Ana Lovrić i Dubravka Basic Vidovic

143. Hana Dervović i Sita Skert: „Stres free poduzetnica“ – Joga program za postizanje balansa u svakodnevnom životu poslovnom i privatnom
Dobitnice: Sonja Hajek, Nataša Martić, Ana Šuster Čorko, , Sabina Čanić, Martina Deket, Martina Gložinić

144. Hana Dervović i Sita Skert: „Divine Woman“ – Kako biti moćna i balansirana žena
Dobitnice: Tina Pavlić, Ana Butara, Tina Turjak, Lucija Medved, Gordana Hrala i Valnea Skansi

145. Jasmina Hadela: Ranjiva i snažna
Dobitnice: Lara Buturac, Sabina Čanić, Ivana Dedić, Jelena Martinović, Jelena Aleksić, Patricia Lacković, Irena Žugelj Jurčević, Milena Marot, Ksenija Vekić, Irena Scrignar, Karolina Marijanović, Sonja Kranjčec, MARTINA SPUDIĆ, Ana Marija Horvat, Rebeka Brozić, Petra Šundalić, Martina Baus, Kristina Kupčić, Milica Pavić – susreti će biti u periodu između 10 i 13h.

146. Katarina Bulic Bestulic: Medjunarodne pravne strategije za buduce jednoroge – solidnim bazama do brzeg uspjeha
Dobitnice: Barbara Smrček, Sabina Gosarić, Tanja Gattin, Mateja Vranković i Lana Matica

147. Lorena Širola: Prepreke u pocetku poslovanja
Dobitnice: Laura Ercegović i Vesna Sikavica

148. Silvia Ban Čubelić: Koji pravni oblik poslovanja odabrati i kako uspješno voditi obrt
Dobitnice: Katia Zelić, Gracia Vukorepa, Tena Festini, Adrijana Mudrinić, Nikolina Folnović, Anđela Knez, Ana Krunić, Tina Turjak, Ivona Vareško, Nevenka Zajc, Tanja Karakaš, Tihana Vujinović, Jelena Radić, Vesna Sikavica i Jelena Kreber. Sve ostale prijavljene mogu se priključiti programu uz 50% popusta.

149. Nadja Vujin: Preoblikuj negativna uvjerenja i živi autentično
Dobitnice: Kristina Kupčić, Andrea Gladoić, Anamarija Jona, Vlatka Malešević, Irena Žugelj Jurčević, Antonija Mladinov i Iva Magazin

150. Matija Jurić Kapetanović: Mala škola održivijeg života
Dobitnice: Andrea Gladoić, Vlatka Malešević, Marija Budija Bingula, Tanja Karakaš, Sanja Sodar Trakoštanec, Bojana Blazevic

151. Vesela Vuković: Individualne konzultacije za Canvu
Dobitnice: Branka Kurelić i Katarina Ramljak.

152. Anamarija Grabovac: Razvoj poslovanja uz korištenje EU fondova
Dobitnice: Nidia Lisić Fox, Ana Zrilić, Marina Subotić

153. Ivona Vareško: Kreiranje sadržaja za društvene mreže s naglaskom na Instagram
Dobitnice: Anita Ladišić i Martina Barišić Dvoržak

154. Amadea Krajnović:  Mala škola šminkanja
Dobitnice: Valentina Miroslavić, Ana Ivančić, Ivana Žigić, Marina Čižmešija, Katarina Ramljak, Jelena Martinović, Lana Matica, Buga Marija Šimić, Gordana Mikačić, Ivana Harapin Gajić i Vedrana Radanović

155. Amadea Krajnović: Image Consulting
Dobitnice: Lea Ivančić Žic, Monika Kun, Jelena Martinović, Anamarija Stevanović, Lara Karlović, Ana Ivančić, Mateja Klemenčić Klicper, Ivana Harapin Gajić, Monika Škegro i Andrea Kovač

156. Astra Potočki Hočevar: Skrati vrijeme u kuhinji uz Instant Pot
Dobitnice: Sanja Trajkova, Adrijana Mudrinić, Nina Šala, Silvia Ban Čubelić, Ana Japec Buneta, Ana Arandjelovic, Milica Drinjakovic, Ana Ivančić, Nikolina Matijević, Marija Možnik, Marija Prša, Sanja Degoricija, Maja Martinez, Nikolina Zeman, Jelena Androci

157. Mara Božinović: Počni i uspij na Upworku
Dobitnice:  Neda Pršo, Anđela Radović i Ivana Botić. 

158. Sanja Starešinić: Želim napraviti svoju prvu online radionicu
Dobitnice: Barbara Duboš, Mia Rodić, Ana Arandjelovic, Martina Štifanić, Anamaria Maričić, Renata Muftić, Marija Crnogorac, Marina Bistrović, Marina Botić

159. Nina Bančetović: Rasplamsaj svoju kreativnost
Dobitnice: Lorena Biscan, Matea Vipotnik, Andrea Gladoić, Sabina Alispahic, Ivana Jandrijević, Martina Deket, Ana Buljan, Tanja Gattin, Vanja Lovinčić, Vesela Vuković, Anđela Knez, Marija Ferlindeš, Petra Švelec, Tanja Karakaš, Ivana Krstić, Ana Šuster Čorko, Monika Škegro, Anamaria Maričić, Katarina Ćurin, Sonja Hajek, Željka Balog, Ana Surač, Jelena Andoci, Jovana Ovuka

160. Sara Bažon: Ja sam promjena koju želim vidjeti u svojoj vezi
Dobitnice: Ana Saric, Jelena Androci, Anđela Vukšić, Matea Vipotnik, Dea Validžić, Dina Šoštarec, Sabina Alispahic, Ivana Jandrijević, Petra Puvača Klingor, Andreja Marčec, Tiana Sopek, Dina Lijić, Maja Bokan, Vinka Skorić, Dora Kronja, Tina Sladić, Lucija Žilić i Irena Kučak Pavličić

161. Marijana Janjić: Kako i zašto pomoći djeci da samostalno uče
Dobitnice: Karmen Blazutić, Željka Bartolić, Jasmina Brković, Sanja Prusina, Maja Krile, Maida Avdić

162. Milica Pavić: Zdrava preduzetnica = uspešna preduzetnica.
Dobitnice: Marina Đalović i Andrea Gladoić

163. Zvjezdana Vukić: Kreiraj čvrste temelje tvojeg online biznisa i samopouzdano i sa rezultatima vodi svoje društvene mreže!
Dobitnica: Tatjana Grgurina Vučetić

164. Lana Radišić: Odnosi kao temelj sretnog života
Dobitnice: Slobodanka Jungić, Marija Bionda, Martina Spudić, Marija Ferlindeš, Antonija Mladinov, Tina Pavlić

165. Mateja Klemenčić Klicper: Odnos s hranom i tijelom
Dobitnice: Petra Švelec, Maja Kranjec, Ana Švić, Nikolina Brajković, Marijana Domikulić, Morena Mičetić, Anđelka Belinić, Maja Bokan, Sabina Čanić i Dea Validžić

166. Monika Ratković: Mindsetom do novih promjena
Dobitnice: Anita Podobnik Štefica Družijanić, katija sore, Katarina Galić, Marija Ferlindeš, Ivana Krstić, Katarina Ćurin, Merlina Šnajder, Sonja Hajek, Iva Magazin i Valerija Strutinskaja

167. Lucia Orlić: “Do 1K iz mog biznisa”
Dobitnice: Sanja Rašić, Ana Butara, Ana Vuletin Sorić, Lara Buturac, Željka Bartolić, Ada Reić, Iva Zaimović, Barbara Duboš, Lucija Medved, Katarina Golojka, Kristina Latković Husta, Nikolina Pivac, Ljiljana Rengel Lili, Marija Ferlindeš, Silvia Ban Čubelić, Sara Majstorović, Sabaheta Pamuković Taletović, Doris Zekić, Ivana Manestar, Valentina Miroslavić, Andrea Gladoić, Tanja Gattin, Tamara Rakitić, Ivana Žigić, Dora Briševac, Anita Podobnik, Štefica Družijanić, Ivana Marinovic, Andreja Marčec, Tanja Mravlinčić, Maja Pranjić, Nikolina Škof Erdelja, Mateja Klemenčić Klicper, Vesela Vuković, Gracia Vukorepa, Marija Možnik, Katarina Galić, Hanifa Krasnic, Nives Paić, Petra Matulić Žeravica, Ana Marija Horvat, Vesna Protulipac, Željka Mandir, Ivana Rod, Renata Glad, Dunja Dubiel, Mirna Šrajer, Antonija Marković, Katarina Ćurin, Lea Lavie, Barbara Lipohar, Marina Malačko, Anđela Vukšić, Danijela Tomić, Marina Lesica, Vlatka Lipovac, Nevenka Zajc, Iva Tarle, Gordana Hrala, Nađa Vujin, Jelena Radić, Slobodanka Jungić, Maja Martinez, Rebeka Brozić, Jovana Ovuka, Tea Čizmek Mesarić

168. Tanja Winter: Strateško promišljanje kao osnova strateškog planiranja
Dobitnice: Martina Štifanić, Anna Gaspotić, Sabaheta Pamuković Taletović, Anamarija Grabovac, Renata Muftić, Andreja Topolovec i Mari Štefek Rukavina.

169. Petra Begović: Tvoj vodič kroz personaliziranu online i offline komunikaciju
Dobitnice: Marina Lesica, Hanifa Krasnic, Vlatka Srebačić, Štefica Družijanić, Milica Livaja

170. Dragana Šuica: KARIJERA U TVOJIM RUKAMA – Kako postići profesionalnu i poslovnu izvrsnost, a ne izgubiti sebe
Tanja Gattin, Tanja Šincek i Sanja Prusina

171. Leonela Buzov: Organizacija poslovanja s naglaskom na financije i administraciju
Dobitnice: Gordana Hrala, Nives Lončarec, Ana-Marija Tahija Jurjević

172. Dunja Horvat: Pravilnom komunikacijom do uspješnih odnosa
Dobitnice: Livija Macinić, Marija Bionda, Martina Spudić i Martina Kutleša

173. Neda Želeva: Pokretanje online biznisa
Dobitnice: Diana Majcan, Sabaheta Pamuković Taletović, Nikolina Matijević, Marina Bistrović, Vinka Skorić, Gordana Čupković, Tina Pavlić i Antonija Marković

174. Antonia Smoljo: Rad na sebi sa sobom uz Ekspresivnu art terapiju (osobni razvoj)
Dobitnice: Mia – Mirjana Sinovčić, Maja Bokan, Marina Botić, Lucija Žilić, Andrea Gladoić, katija sore

175. Laura Plantak Pul: Automatizacija poslovnih procesa korištenjem softvera
Dobitnice: Slavica Gabrilo, Sanja Rašić, Silvia Ban Čubelić, Dina Jakšić, Petra Krolo, Anđelina Solin Novaković, Klaudija Rigo, Milena Marot, Anđela Knez, Silvana Stanimirovic, Valentina Barać

176. Petra Pupić: Kako raščistiti i organizirati svoj poslovni prostor za fokusiraniji, produktivniji i brži rad.
Dobitnice: Sanja Martinović, Andrea Gladoić, Vesna Sikavica

177. Aleksandra Jandrić: Funky Start – program za preduzetnice na početku puta i one koje su već pokrenule biznis ali osjećaju da ne drže sve konce u rukama
Dobitnice: Gordana Čupković, Darja Čemeljić, Barbara Lipohar

178. Lucija Medved: Mindfulness program – (P)okreni se Sebi
Dobitnice: Irena Žugelj Jurčević, Iva Magazin, Ivana Rod, Kristina Musić, Ana Klancir, Petra Piljić, Katarina Galić, Janja Aničić, Petra Pupić, Tanja Gattin, Ana Milek, Tina Sladić, Petra Furić

179. Jasmina Hadela: Putovanje tvog (budućeg) biznisa.
Dobitnice: Ivana Host, Vesna Sikavica, Martina Biskupović, Jelena Radić, Tea Belan

180. Marina Biljak: Povećaj svoju online vidljivost
Dobitnice: Đeni Aničić, Ana Orlić, Snježana Kereša, Mirjana Koprek i Ivana Hađina.

Još jednom čestitke svima, a ako niste ništa osvojili – javite se mailom za listu alternativnih programa ili besplatne konzultacije.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More